Z udziałem VIP-ów

Michał Wiśniewski od 29 lat realizuje się jako wokalista zespołu Ich Troje. Przez cały ten czas jego życie prywatne wzbudzało niemałe kontrowersje. Teraz Polskę obiegła informacja, że artysta został skazany na 1,5 roku pozbawienia wolności. Co się stało?

Czytaj całość na: kobieta.gazeta.pl

We wtorek 6 czerwca Sąd Najwyższy zdecyduje, co dalej ze sprawą Kamińskiego i Wąsika. Zdaniem pełnomocnika rodziny Leppera, dr. Ryszarda Lubasa, piątkowe orzeczenie TK nie powinno mieć na tę decyzję wpływu.

Czytaj całość na: wyborcza.pl

Łukasz S., brat komendanta głównego policji musi wpłacić milion złotych poręczenia majątkowego, bo w przeciwnym wypadku trafi do aresztu. Taką decyzję podjął sąd na wniosek prokuratury. Problem w tym, że Łukasz Sz. deklaruje jedynie 3,5 tys. miesięcznego dochodu.

Czytaj całość na: lublin.wyborcza.pl

Shakira - kolumbijska gwiazda muzyki - po rozstaniu z byłym piłkarzem FC Barcelony Gerardem Pique ma kolejne kłopoty. Prokuratura zarzuca jej, że oszukała hiszpańskiego fiskusa na grube miliony euro. Grozi jej za to nawet osiem lat więzienia.

Czytaj całość na: sport.pl

Katowicka prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej, którzy mieli wyłudzić 65 mln zł. - Na czele gangu stał Robert S. - twierdzą śledczy. To syn wiceministra sportu w rządzie Beaty Szydło.

Czytaj całość na: katowice.wyborcza.pl

Szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot w rozmowie z Wirtualną Polską zapowiedział konsekwencje personalne wobec pracowników kancelarii, które połączyły Andrzeja Dudę z rosyjskimi pranksterami. Nie poinformowano, wobec kogo będą wyciągnięte konsekwencje oraz jaki będą miały charakter. - To są sprawy kadrowe pracowników, w tym osób na stanowiskach kierowniczych w Kancelarii Prezydenta, więc nie chcę mówić o nazwiskach i formie kar, które dotkną te osoby - tłumaczył Szrot.

Czytaj całość na: wiadomosci.gazeta.pl

Na początku czerwca prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski odbył wideorozmowę z fałszywym merem Kijowa Witalijem Kliczką - poinformowało Radio ZET. Ofiarami cyberoszustwa padli też włodarze czterech innych europejskich stolic.

Czytaj całość na: tokfm.pl

Zapadł wyrok w sprawie byłej posłanki Małgorzaty Z., która podczas głosowania nad wyborem sędziego Trybunału Konstytucyjnego, oddała głos za Kornela Morawieckiego - donosi Radio ZET. Obecna Komendant Główna Ochotniczych Hufców Pracy została skazana na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.

Czytaj całość na: wiadomosci.gazeta.pl

Grażyna Torbicka poinformowała o tym, że wizerunek jej męża został niedawno bezprawnie wykorzystany w reklamie. - Prawnicy zgłaszali to naruszenie wizerunku do prokuratury wielokrotnie, bezskutecznie, niestety - napisała dziennikarka.

Czytaj całość na: kobieta.gazeta.pl

Boris Becker musi spędzić 2,5 roku w więzieniu bez możliwości zwolnienia warunkowego - postanowił sąd. Były legendarny tenisista ma trafić za kratki od razu po zakończeniu rozprawy. Na początku kwietnia został uznany winnym czterech zarzutów. Chodzi o przestępstwa finansowe.

Czytaj całość na: sport.pl